Четвъртфиналите на Купа България изпращат „Казанлък“ срещу „Берое“

Турнирът за Купата на България в женското първенство по волейбол стартира на 4 март (сряда), като всички двубои са в един и същи ден. В първия кръг осемте участници в НВЛ-жени са разделени в четири двойки съобразно класирането от първия полусезон. Двубоите са елиминационни, като победителите се класират за финалната четворка в спора за Трофея.

Първи на полето излизат отборите на софийските ЦСКА и „Славия“ от 16:00 часа в столичната зала „Васил Симов“. Един час по-късно, от 17:00 часа, в димитровградската зала „Младост“ започва двубоят на местния „Раковски“ – „Левски“/София/. След това от 18:00 часа следват два мача, като волейболистките на Казанлък приемат „Берое“ (Стара Загора) в зала „Багира“, а  шампионките от „Марица“ (Пловдив) и „Перун“ (Варна) в зала „Колодрума“.Финалният турнир на Купа България ще се проведе след завършването на финалния плейоф за титлата в първенството.