Успяха! „Казанлък Волей“ ще играе на полуфинали

Съставът на „Казанлък“ се класира за полуфиналите на националната „Демакс лига“ след поредното си невероятно представяне в дамския шампионат. След втора победа от четвъртфиналните плейофи при гостуването си над „Славия“ днес с 1:3 (25:23, 17:25, 25:27, 21:25), момичетата от зала „Багира“ продължават да пишат история в тазгодишното издание на Лигата.

„Казанлък“ вече е част от финалната четворка на България, а медалите – все по-близо! В битката за медалите влизат „Марица“ Пловдив, ЦСКА и „Берое“ Стара Загора.

В първия от полуфиналните мачове отборът ни ще гостува на ЦСКА в София на 2 април. Вторият двубой с „армейките“ е в Казанлък – на 5 април.

„Доволен съм! Независимо, че домакините се хвърлиха в мача, не ни беше лесно, но устискахме и бихме. Поздравявам момичетата и продължаваме да гледаме към следващите мачове от шампионата“, коментира старши-треньорът Борислав Крачанов.