Каратеките на „Шори Доджо“ с множество медали от Националното първенство

На 27.03.2021г. в гр. София се проведе Национално първенство по Шотокан Карате – До, за деца до 12 години, в което взеха участие над 200 състезателя. Каратеките ни спечелиха 20 призови места, а класирането е следното: Борис Симеонов – 2-ро място ката и 3-то място кумите, Христина Лалева- 3-то място кумите, Виктор Колев – 1-во място кумите, Габриела Динева- 1-во място ката и 2-ро място кумите, Алина Дянкова- 2-ро място ката, Любомира Христова- 1-во място кумите, Кристиян Русев- 3-то място кумите, Михаил Христов- 2-ро място кумите, Стелиян Иванов- 2-ро място кумите, Самуил Гигов- 1-во място ката, 1-во място Асай рю ката, Георги Христов – 2-ро място ката и 2-ро място Асай Рю ката, Димитър Христов- 3-то място Асай рю ката, Стефан Байков- 3-то място кумите, Фияра Алимова – 2-ро място кумите.

В отборното състезание по ката отборно, на първо място се класира Отбор 1, в състав: Георги Христов, Самуил Гогов и Димитър Христов. Второто място отново бе заето от състезатели на „Шори Доджо“ – Отбор 2, в състав: Теодор Далиев, Кристиян Русев и Михаил Христов. С тези успехи, Спортен Клуб Шори Доджо зае призовото трето място в крайното отборно класиране от всички 17 клуба, взели участие в състезанието.