Казанлъшките девойки отново на финал,сред най-силните в България!

Волейболният тим на Марица (Пловдив) за девойки старша възраст приключи борбата в Група 2 без загубен гейм и се класира за финалите на националното първенство.Директно на финалите,вероятно в Пловдив, се класира очаквано и казанлъшкият тим,воден от Стоян Гунчев,Лариса Китипова и Деко Григоров.
В мача с основния съперник в групата – „Казанлък Волей”, интрига имаше само в първия гейм в зала „Лаута”/Пловдив/, когато се получиха интересни обрати в резултата. Във втората част на терена имаше само един отбор, а в третата „Марица” отново имаше инициативата, макар и този път да не успя да натрупа голяма преднина – 3:0 (22, 8, 20). Двубоят завърши красиво с два поредни аса на влязлата като резерва Вангелия Рачковска/“Марица“ Пловдив/  за последните две точки.В крайното класиране „Марица” е с актив от 18 точки и 18:0 гейма. Следват „Казанлък”  с 12 точки,” Хебър” (Пазарджик) с 6 точки и „Бургас 07” с -1 точка и без нито един спечелен гейм.