Третата победа на „розите“ ги изведе в челото на групата

„Poзите“ записаха втората си домакинска победа в трети кръг на първенството в Югоизточната „В“ група с 2:0 над дебютанта ОФК „Карнобат“.

Двубоят се игра на наводнения от съботния дъжд терен, но въпреки тежките условия, домакините успяха да запишат нови три точки след поредната си успешна среща у дома. В 25-тата минута Атанас Апостолов влезе в наказателното поле на гостите и отбеляза първия гол под дъжда. Десетина минути по-късно, опитният Иван Чергев удвои преднината за тима от стадион „Севтополис“ на 2:0..
Във второто полувреме домакините владееха изцяло топката, но наводнения терен не позволи на футболистите да играят според възможностите им. Пропуски за отбора си направиха Николай Стоичков, Ангел Костов и Григор Георгиев.

Въпреки лошото време, многобройните фенове подкрепяха любимия си отбор от трибуните със скандирания и запалени факли.

Несебър“, „Розова долина“ и „Асеновец“- така изглежда временното класиране след трети кръг. Първите два отбора имат по 9 точки, а несебърци са с по-добра голова разлика, която им гарантира, засега, водещата позиция в таблицата на Югоизток.

Тази събота ФК ”Розова Долина” ще гостува на ФК “Загорец” – Нова Загора.