Стрийт шоу

Грандиозно шоу обещават участниците от града на липите Стара Загора по време на организирания турнир по „Стрийт фитнес“, който ще се проведе тази събота на 22.07.2017г. от 09:00 часа на площадката в двора на Професионална гимназия по електротехника „Г. С. Раковски“ в рамките на спортна кампания „Ваканция без грижи“. Инициативата се подкрепя активно от община Стара Загора, като Кмета на града г-н Живко Тодоров ще поздрави участниците в надпреварата. Организаторите от Националното сдружение на сираците в България благодарят за подкрепата и на хотел „Форум“ Стара Загора. Събитието се провежда за осма поредна година с генералната подкрепа на хотел „Маринела“ – София и сдружение „Маринела“ София.

Веригата турнири по „Стрийт фитнес“ до момента преминаха през градовете Мездра, Пловдив и Варна, като следва Стара Загора и на 29.07.2017г. ще се проведе в град Плевен.  С любезното съдействие на: „Симетриа“, „Арома“, „Маниа Принт“, „Нивеа“, магазин за бижута „Мистик“ – Плевен и хотел „Марица“ – Пловдив, национална дистрибуторска компания „Мистрал“, „Естер СПС“ град София и официалния фен клуб на „Манчестър Юнайтед“.

С провеждането на турнирите по „Стрийт фитнес“ целта е децата и младите хора да са по често на спортните площадки през лятната ваканция, като деца в неравностойно социално положение ще се състезават заедно с деца от семейна среда и чрез спорта ще създават нови приятелства. Категориите за участие са: Момчета до 17 годишна възраст, момчета над 17 годишна възраст, момичета над 14 годишна възраст. Участниците ще получат купи, медал, грамоти и много предметни награди а всички победители в отделните категории, спечелили първо място се класират за участие на финал в град София, където ще бъдат настанени безплатно в хотел „Маринела“. Каним всеки, който желае да участва. Записването става половин час преди старта на турнира.