Жените на „Казанлък“ гостуват на ЦСКА в дербито на 7-ми кръг от НВЛ

ЦСКА – ВК „Казанлък“ е най-интересният мач от 7-ия кръг на Националната волейболна лига за жени.
В първата среща между двата отбора през този сезон „розите“ успяха да спечелят с 3:2. Момичетата на Юлия Иванова със сигурност ще търсят реванш за тази загуба в собствената си зала „Васил Симов“.
„Червените“ спечелиха последните си два мача, без да загубят гейм – срещу „Сливен“ и „Славия“.

В миналия кръг пък състезателките от Казанлък загубиха гостуването си в Пловдив на „Марица“ с 0:3. Срещата между третия и четвъртия във временното класиране започва днес от 18:00 часа.

В събота ще се изиграят и останалите два мача от този кръг в женското първенство. От 17:00 часа в спортната зала „Асеновец“ местният „Сливен“ приема лидера в класирането „Марица“ Пловдив. Домакините все още нямат спечелен гейм от началото на сезона и с 0 точки заемат последното място.
Столичното дерби „Левски“ – ОСК „Славия“ е последният мач от този кръг.
„Белите“ от 6 мача имат една победа и с 3 точки заемат предпоследната 5-а позиция.