Веско Семерджиев – с индивидуално отличие от финалите, съотборниците му водят битки в Разлог

Веселин Семерджиев – капитанът на отбора ни по волейбол при юноши младша възраст спечели индивидуален приз от завършилите финали на държавното първенство в спортна зала „Багира“. Семерджиев бе определен за най-добър нападател по време на финалния турнир.Веско показа отлична игра край мрежата и на блокада по време на целия сезон и така напълно той си заслужи отличието. Юношеският тим на Казанлък не успя да се пребори за бронзовите медали от първенство при младшата възраст. В мача за третото място  те загубиха с 0:3 от „Марек“ (Дупница) в оспорвана битка. Част от състава на „Казанлък“ в момента продължава участието си във финали на държавното първенство при момчета до 15 години, които се провеждат в Разлог. Волейболистите ни започнаха с успех представянето си в турнира, като спечелиха мача с „Черно море“ Варна с 3:1 гейма. Днес от 17:00 часа възпитаниците на Петър Дочев излизат срещу „Пирин Балканстрой“, а утре играят с „Ботев“ в предварителна група В.