Юноши старша възраст на „Розова долина“ с победа и над „Чирпан“ с 3:0

Юношите старша възраст на ФК „Розова долина“ победиха „Чирпан“ като гости с 3:0. Мартин Петров бе точен за отбора си през първото полувреме на срещата, а вторите два гола за „Розова долина“ сътвориха Емил Серкеджиев и Живко Паричков. Следващата седмица, след допълнително уточняване, ще бъде изигран и отложеният двубой с „Верея“ в Стара Загора. Срещата е значение за класиране на баражите за влизане в елитната футболна група, затова и момчетата на треньора Антим Паральов ще разчитат на победа.

За разлика от по-големите младшата възраст на „Розова долина“излизат в заслужена почивка, след като първенството за тях приключи в сряда. Казанлъшкият тим завърши участието си в сезон 2013/2014 г. с трето място в областната група, след съставите на „Берое“ и „Стара Загора“.

След 20-те си  мача футболистите на Антим Паральов натрупаха 41 точки. Имат 13 победи, 2 загуби и 5 ремита. Класирането след третото място – „Загорец“ Нова Загора, „Чирпан“ и „Ботев“ Гълъбово.