„Розова долина“ на три пъти „прониза“ пловдивските „гладиатори“ като гост!

„Розите“ нанесоха тежка загуба на  ПФК „Спартак Пловдив 1947“ като гости. Успехът с 3:1 на стадион „Пловдив“, край гребния канал бе от 34-ия кръг на Югоизточната трета лига. До сега пловдивският тим нямаше загуба като домакин, а казанлъшкият футболен клуб от 1997 година насам е без победа „под тепетата“. Ивелин Илиев-„Шаки“ в 8-ма след разбъркване и след контраатака 88-ма минути вкара за „Розова долина“. Стоян Иванов в 66-та минута „подпечата“ ценния успех на „Розите“ в Пловдив след силен  и плътен удар отдалече. Десет минути преди края, след корнер домакините вкараха почетното си попадение за крайното 3:1 и победа за представителния ни футболен тим.

„Имаше съмнение, че топката не е минала голлинията за попадението на домакините. Надиграхме ги тотално, малко успяхме да отбележим. Силен наш двубой на лош терен, напълно заслужено победихме!“, сподели след мача старши-треньорът Атанас Апостолов.