Розите отново биха с 2 : 1 един от лидерите

„Розова долина“- Казанлък извоюва ценни 3 точки, след като напълно заслужено победи с 2:1 един от лидерите в югоизточна“В“ футболна група „Мастер“- Бургас.

Арбитрите от Смолян се опитаха да ощетят казанлъшкия отбор, след като още в 5-тата минута не отсъдиха дузпа за Розите след грубо нарушение срещу голмайстора Венелин Братанов в наказателното поле.

Съдията измести нарушението в пеналтерията и изгони с червен картон вратарят на гостите Нотев.

След около 10-тина минути вместо да изгони нападател на гостите за симулация, отсъди пряксвободен удар, реализиран за 0:1 за гостите.

Двубоят се изнерви. Гостите лежаха на терена без повод, а казанлъчани изиграха равностойно първо полувреме.

Влезлият като резерва Асес Асенов, отбеляза за 1:1 с техничен и плътен удар за радост на над тристата фенове на стадион „Севтополис“

Пропуски за Казанлъчани сътвориха Пламен Колев и Ахмед Фаиков през вторите 45 минути, когато бе отстранен за червен картон Венелин Братанов от Розова долина. Течаха последните минути на двубоя, когато Фаиков отново от дясно, след самостоятелен пробив донесе трите точки за казанлъчани.

Очаквайте подробности и видео от двубоя.