Републиканска титла още при дебюта за клуба на Тошко Тодоров

Многократният шампион на България и на Балканите по културизъм – Тодор Тодоров вече е успешен треньор в най-новия казанлъшки спортен клуб, който се сдоби с лиценз, броени дни преди републиканския шампионат за младежи в Пловдив (29 – 30 май). Майсторът на спорта, с над 40 годишен стаж в състезанията у нас и в чужбина, гордо разказа за най-новите си завоевания – постиженията на своите възпитаници от „Тим Тошко Тодоров“. На шампионата при девойките в категорията „Боди фитнес“ Мариана Димитрова завоюва златното отличие, а при жените стана вицешампионка. Злати Атанасов спечели сребърния медал в държавното първенство за младежи и остана пети при мъжете на Турнир „Пловдив 2021“.

Казанлъшката легендата в културизма Тошко Тодоров възнамерява да работи активно за подготовката на състезатели, които да прославят името на града и спорта с успехите си. Засега, Мариана и Злати са първите му ученици.