Редовният сезон приключи, „Казанлък“ е трети в подреждането

„Казанлък“ завърши редовния сезон с 10 победи и 30 точки и се бетонира на третото място  първенството на България, тъй като в плейофите ще се играе само и единствено за шампионската титлата. Така, въпреки загубата с 3:0 от „Марица“ в последния 18-ти кръг от редовния сезон, в мач без значение за временното класиране, волейболистките на ”Казанлък“ си осигуриха бронзовите медали от шампионата.
Маричанки спечелиха на свой терен с 25:11, 25:14 и 25:18 в отделните геймове. След 15 победи и 45 точки, пловдивският тим ще бъде сигурен конкурент на „Левски“ с Радослав Бакърджиев за първото място в елита. Сините събраха актив от 15 победи и 43 точки и остават на второ място в крайното подреждане след изиграване на срещите от редовния сезон. ЦСКА (София) – „Славия“ (София) ще е дербито от четвъртфиналните плейофи в женското първенство по волейбол на България НВЛ -„Демакс+“. ЦСКА остана с четвърто място и 29 точки. На пета позиция приключиха представителките на „Славия“, шести са „Бургас 07“ (Бургас), седмата позиция е за „Раковски“ (Димитровград), осмо място за „ЙЕБ“ (Шумен) и последни останаха „Спартак“ (Варна).