Много медали от държавното за каратеките от Казанлък

На 24 и 25.04.2021г. в гр. София се проведе Националното първенство по Шотокан Карате – До, за участници над 12 години, жени и мъже. Възпитаниците на Илиян Дянков спечелиха множество призови места. Златни медали в дисциплината „ката“ завоюваха Ивелин Иванов и Габриела Джамбазова. Бронзови отличия в дисциплината взеха Майкъл Далиев и Ан-Мишел Христова, а Анастасия Атанасова е с 4-то място. Съставът на Казанлък победи и в състезанието по „ката“ отборно микс. Медалите заслужиха Габриела Джамбазова, Ан-Мишел Христова и Ивелин Иванов. В категория „ката“ отборно момичета, тимът на „Шори Доджо“ (Габриела Джамбазова, Анастасия Атанасова и Ан-Мишел Христова) зае 2-рото място.

С тези успехи, Спортен Клуб „Шори Доджо“ завърши на призовото трето място в крайното отборно класиране от всички 17 клуба, взели участие в състезанието. При мъжете клубът бе представен от 3-ма състезатели -треньорите Илиян Дянков, Боян Петров, както и Пламен Койчев. Илиян Дянков се класира на 1-во място в дисциплината „Асай Рю ката“ и 2-ро място в дисциплината „Ката“, а Боян Петров зае 2-ро място в дисциплината „Асай Рю ката“.