Младшата възраст на „Казанлък Волей – Багира“ – първи в регионалния турнир

Волейболният отбор на Казанлък спечели първото място на първенството по волейбол, чийто домакин бе Стара Загора. В надпреварата, която се проведе в спортната зала Иван Вазов взеха участие 9 тима, сред които бе и отборът на СКВ „Берое“. На второ място в крайното класиране завърши тимът на „Арда“ Кърджали. По правило първите два отбора се класират директно за зоналното първенство. На трето, четвърто и пето място се класираха съответно тимовете на Бургас 2007, Тунджа – Ямбол и Яворов – Чирпан. За да участват в зоналното първенство, тези три отбора ще трябва да играят квалификации.
Домакините на турнира СКВ „Берое“ завършиха на седмата позиция. Старозагорки записаха само една победа в своите двубои срещу тима на „Стогос“ – Нова Загора с 3:1, което им отреди и по-задното класиране.