Kазанлъшките ориентировачи oтново сред първите

В студено и мъгливо време, в гората край село Гривица/източно от Плевен/,  премина първото за годината  държавно състезание по лятно /обикновено, класическо/ ориентиране за Купа «Трети март». 400 състезателите от цялата страна преминаха по калните маршрути, използувайки компаси и топографски карти.
 В дългата  дистанция при Ветераните /група Мъже над 60 години/ /3,9 км, 8 контролни точки, 60 м сборно изкачване/,  победител е Тончо Нейчев от Клуба по ориентиране към Туристическо дружество „Орлово гнездо‘-Казанлък /22 мин. 01 сек../, пред  Матей Йорданов от Сърнена гора -Стара Загора /22 м. 33 с./  Другите наши състезатели Таньо Танев  и Павел Михалев се класираха, съответно на трето място /22 м. 53 с и пето място/25 мин. 57с./.
 При голяма конкуренция, в „младата‘ ветеранска група „Жени 50“ Мариана Димитрова отново показа, че е сред най-силните ориентировачки и спечели бронзовия медал по маршрута от 2,5 км с 7 точки и 45 м денивелация, с време 38 мин. 55 сек., изпреварена само от  Цветелина Камена(ров от „Приста“-Русе/32 м. 48 с./ и Снежана Кадиева от Браун Тим – ВеликоТърново.