„Розите“ с десета загуба за сезона

Волейболистките на ”Казанлък” бяха победени у дома с 0:3 от „Левски“ (София) в мач от 18-ия шампионатен кръг от първенството в женския елит.
Шампионките победиха като гости с 25:19, 25:21, 25:16 в отделните геймове, за голямо разочароване на  феновете от спортна зала „Багира”.
Сините продължават победната си серия в шампионата, като записаха шестнадесета победа досега. С една загуба и актив от 48 точки те са твърд водач в шампионата, като имат четири точки преднина пред втория „Марица“ (Пловдив).
Отборът на ”Казанлък” записа десета загуба, като със седем победи и актив от 21 точки остава на четвърта позиция в таблицата. Диагоналът Веселина Григорова отново бе най-резултатна и завърши с 18 точки.