„Розите“ продължават в турнира за Купата на АФЛ

Отборът на „Розова долина“ спечели Областния финал в зона Стара Загора от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига.“Розите” се наложиха с 1:2 като гости над тима на „Миньор“ (Раднево). Двубоят се игра на стадион “Миньор” в Раднево. Резултатът за гостите откри Григор Георгиев през първото полувреме. Малко по-късно, Ради Стайков от състава на „Миньор“ изравни резултата. Победният гол за „Розова долина“ реализира Ангел Костов след почивката.
Така, тимът от ст. „Севтополис“ продължава  в нов етап на турнира, а следващият съперник на футболистите ни е тимът на ОФК „Несебър“. Двубоят ще се изиграе в крайморския град след седмица.
Именно, срещу несебърци играем тази събота край морето за поредния, 15-ти кръг, от първенството в ЮИ В група.
Телевизията, която държи правата за излъчване на двубоите от В група, ще предава директно срещата в Несебър.
В предишния си двубой у дома, „Розова долина“ се наложи с 1:0 над тима на“ Раковски 2011″. Успехът позволи на “розите” да запазят втората си позиция в класирането преди дербито с ОФК Несебър след седмица.