„Розите“ биха „Борислав“ Първомай с 4:0

„Розова долина“ записа още три точки в актива си след 4:0 над тима на „Борислав“ (Първомай), който гостува в Казанлък в среща от XVI-ия кръг на Югоизточната В група.  Отборът остава на третата позиция в класирането с 35 точки. “Розите” делят втората позиция с тима на „Загорец“ (Нова Загора), който има същият точков актив, но е с по-добра голова разлика.

Двубоят на стадион “Севтополис” премина под превъзходството на домакините, които откриха резултата в петата минута. Николай Стоичков стана автор на попадението, а в 30-ата минута удвои преднината за “розите” при 2:0.  В 55-ата минута Ангел Костов покачи на 3:0, а в 75-ата минута Станислав Биртанов оформи крайното 4:0.

В последния кръг за есента, възпитаниците на Александър Георгиев ще гостуват на „Марица“ Пловдив.