ОФК „Поморие“ оглави класирането след втори кръг, „розите“ – предпоследни

„Поморие” оглави временното класиране след мача си с „Розова долина” от втори кръг на първенствотото на Югоизточната „В” група. След победа с 4:0 у дома, поморийци оглавиха таблицата с актив от 6 точки. „Розите” след втората си загуба за сезона се смъкнаха на предпоследното 17-то място.
При силен старт на домакините от началото на  срещата  бяха отбелязани първите две попадения във вратата на казанлъчани. Още в 3-та минута Димитър Попов откри резултата, а в  10-та удвои за 2:1. Автор на третото попадение стана Емил Гетов в 58-та минута, а Антон Иванов добави четвъртия гол за своите във финалните минути на срещата.
В трети кръг на ст. „Севтополис” гостува „Левски” Карлово. Срещата ще се играе в събота, на 23 август, от 18:00 часа.