Черноморската колоездачна лига награди казанлъшки колоездач

С последния кръг на Черноморската колоездачна лига „Спринт” – за купата „Дием спорт” в с. Трилистник, Пловдивско, завърши четвъртия сезон на колоездачната лига „Спринт“, в която двама казанлъчани намериха място в ТОП на най-младите колоездачи. Казанлъшката надежда Денис Искрев, вече в отбора на ”Несебър”, стартира с амбицията да спечели купата на състезанието, но претърпя падане, контузи се /за щастие не сериозно/ и напусна преждевременно. Той все пак остана втори в крайното класиране на веригата състезания със 74  точки от 22 момчета старша възраст от 11 тима.

Трасето на критериума за момчета /младша и старша възраст/ и юноши младша възраст бе равнинно, дълго 1350 метра, със старт и финал пред сградата на фирмата /спонсор/ за производство на спортни облекла.

Източник и снимка: Максбайк