Финал на подготвителния цикъл за “Розите”, равносметката – Видео

Две победи, две ремита и три загуби имат в актива си футболистите на „Розова долина“ в своята предсезонна подготовка. Надпреварата за състава на Казанлък се подновява тази събота, 18 февруари, когато ще се играе 20-и кръг от първенството на Трета лига – Югоизточна група. На стадион „Севтополис“ ще гостува ФК „Верея-Стара Загора“, а мачът е от 14:00 часа.

„Розите“ изиграха в края на изминалата седмица последните две срещи от своята зимна подготовка. Като гости на „Берое II“ казанлъчани победиха домакините с 0:2. Головете за отбора ни отбелязаха Венцислав Иванов в 5 минута и Вангел Димитров – в 25 минута на двубоя. Последната проверка бе у дома, като в събота (11 февруари) на „Севтополис“ „Академик“ Свищов се наложи с 1:4 над „Розова долина“.

А ето и как коментира финала на подготвителния период старши-треньорът на „Розова долина“ Атанас Апостолов. Той съобщи и за контузен играч от състава ни, който ще претърпи операция на коляното.