Успешен старт в пролетния дял на първенството за юношите-младша възраст на „Розова долина“

Юношите младша възраст на „Розова долина” победиха като гости с 3:0 „Загорец” Нова Загора в първия си мач от възобновеното първенство на областната група. След силно първо полувреме, в което малките „ рози”, водени от треньора Антим Паральов поведоха с 2:0, последваха по-слаби 45 минути и пореден гол във вратата на „Загорец”, както и спасяваща намеса на вратаря на казанлъчани Иван Господинов в 60-та минута, когато улови топката при изпълнение на дузпа. Голмайстори за „Розова долина” в срещата с новозагорци станаха Радослав Карев, Никулин Нейков и Даниел Узунов. В следващите два кръга „розите” почиват, след което посрещат у дома връстниците си от „Берое” Стара Загора.

В четвъртък, на 6 март, е първият официален мач и за старшата възраст на ФК „Розова долина”. Юношеският отбор с треньор Антим Паральов ще приеме на ст. „Севтополис 2” Миньор Раднево. Срещите на юноши-старша възраст по програма са единствено в четвъртък.