С два бързи гола „Розова долина“ нокаутира „Сокол“ Марково у дома

ФК „Розова долина“ спечели у дома с 2:0 срещу „Сокол“ (Марково). Срещата от 24-ия кръг на Югоизточната Трета лига се игра на стадион „Севтополис“ пред над 300 души. Футболистите от Казанлък стигнаха до успеха с два бързи гола още в началото на двубоя. Монир Бадарин откри резултата, само 3 минути след първия съдийски сигнал. След още 2 минути Ивайло Димитров вкара втория гол. До края на срещата нямаше повече попадения, въпреки многото възможности пред футболистите на „Розова долина“ да направят резултата още по-изразителен.

Дебют за „Розова долина“ в мача направиха младите състезатели от школата ни Никола Теохаров и Иван Михайлов. Поредни минути и за Велислав Тодоров, Мариян Георгиев, Валентин Христов и Станислав Димитров, които също получиха шанс да се докажат пред старши-треньора Атанас Апостолов.