Счупихме каръка срещу „Гигант“

За втори път у дома футболистите на ФК „Розова долина“ дадоха всичко от себе си днес, за да зарадват фенове и ръководството на клуба със заслужена победа. В двубоя срещу „Гигант“ Съединение, пети кръг от първенството на Трета лига-Югоизточна група, домакините бяха по-добрият отбор, който имаше всички шансове да вземе трите точки от срещата. Малшансът обаче и този път преследваше състезателите на „Розова долина“. В 28-та минута Ахмед Фаиков не можа да се възползва от възможността да открие резултата, като пропусна от дузпа, отсъдена за спъване на Славов.
Поради контузия пък, Паричков трябваше принудително да напусне терена. На мястото му влезе младият Камен Петков. Освен пропуски на Фаиков, Иван Тилев също не успя да отбележи, а Ивелин Илиев нацели гредата в 65-та минута. Минути след това, след пробив на Ахмед Фаиков Кристиан Петров покачи за крайното 1:0.
В 90-та минута отново Фаиков пропусна на празна врата.

Срещу „гигантите“ „Розова долина“ игра в състав: Петрунов, Димов, Таушанов, Петко Георгиев, Иван Тилев, Фаиков, Иванов, Илиев,Славов, Апостолов – капитан, Камен Петков.