„Розите“ с три точки преди Великден

Представителният футболен тим на  „Розова долина”  „записа” очаквана  домакинска победа срещу юношите на  „Верея” /Стара Загора/ с минималното 1:0. Срещата се игра на градския ни стадион „Севтополис“, като очакваното „регионално дерби” не се получи с оглед на целите на двата тима.Положенията пред двете врати „се брояха на пръсти” след пропуски на Георгиев и Колев,а над 200 души видяха една резонна и добра победа на „розите”. В 67-та минута ексиграчът на „заралии” Атанас Апостолов вкара единственото попадение, след като с пета отбеляза след рикошет и  отразен от вратаря на гостите удар на енергичния Мартин Чекаров. След попадението талантът от школата на „Берое”/Стара Загора/  пропусна да реализира  дузпа във финалната част на мача,след удар с ръка в наказателното поле на гостуващ защитник, след атака на Христо Паричков.След победата казанлъчани се „изкачиха” в класирането на 13-та позиция с 35 точки/от 18 отбора/ във „В” Югоизточна футболна група след 11 победи,2 ремита и 16 загуби/с негативен голов пасив от 27:43 попадения/.В 30-ия пореден кръг гостуваме на „Гигант” в Съединение на 11 май.

„Розите” играха така за домакинската си победа: Костадинов, Иванов,Нейчев-капитан, Николай Цонков,Чекаров, Паричков /Танев/,Апостолов, Николай Архипов, Пламен Колев,  /Славов/, Георгиев,  Асенов /Христо Терзиев/.