Розите със спектакъл за публиката

,, Розова Долина“ – ,, Берое 2″ В третата си контрола представителният ни мъжки футболен тим се наслади на множество фенове и победа над състава на ,, Берое 2″ с класическото 3-0. През първото полувреме ,, Розите “ контролираха събитията, а съставът на гостите разчиташе на контраатаки. Напълно заслужено на полувремето домакините се оттеглиха при резултат 2-0. С голове се отличиха Пламен Колев от дузпа и Ивелин Илиев. Други опасности за вратата на старозагорци бяха удар в напречната греда и отменен гол при резултат 1-0. През второто полувреме ,, Берое 2″ започнаха активно и създадоха ситуации за отбелязване на гол. С течение на полувремето домакините поеха контрола над събитията и изиграха полувремето спокойно и наложиха своето темпо,което доведе до множество ситуации и трето попадение във вратата на ,, Берое 2″, дело на капитана на отбора Иво Иванов. В самия край на мача домакините оцелиха втора греда. В контролата участва цялата група от футболисти, които бяха включени в състава за срещата. Следващата контрола на отбора е в събота /22 юли/ срещу състава на ,, Димитровград 1947″ Титуляри за състава на ,, Розова Долина“ бяха: Петър Райчев (вр), Димитър Димитров, Иво Иванов (к), Надим Ангелов, Марти Маринов, Стоян Иванов, Никола Минков, Стоян Вергиев, Николай Георгиев, Ивелин Илиев, Пламен Колев През второто полувреме влезнаха: Георги Христов (вр), Алекс Попминчев, Диян Овчаров, Вангел Димитров, Иван Чергев и Денчо Кършаков

Автор: Любомир Люцканов