„Розите“ пропускат дузпа в мача с „Гигант“

ОФК „Гигант“ Съединение и „Розова долина“ завършиха наравно 2:2 в среща от 27-ми кръг на Югоизточната В група. След дузпа резултатът за домакините откри Свилен Щерев. „Розите“ също имаха възможност по време на срещата да увеличат резултата си от точката за изпълнение на наказателен удар, но Милен Христов пропусна от дузпа малко преди края на двубоя.

През второто полувреме „розите“ съумяха да наваксат с гол на Емил Рачев. Футболистите на ОФК „Гигант“ с попадението на Благовест Зайцев. При една от опасните ситуации пред вратата на домакинитеНиколай Стоичков успя да изравни за 2:2. Малко след това „гигантите“ останаха с човек по-малко след червен картон на Георги Влаев. В самия край на двубоя и Диан Димов от състава на „Розова долина“ бе изгонен от игра.

След изиграването на срещите от междинния кръг „Розите“ остават трети в подреждането, на четири точки от втория ФК „Загорец“ и на цели 14-сет от лидера ОФК „Несебър“.

На 23 април от 17:00 часа ФК „Розова долина“ приема в следващия кръг ПСФК „Черноморец Бургас“ АД – Бургас.