Първа победа в подготовката

„Розите“ вкараха два гола във втората си контрола за лятото. Тимът от Ямбол гостува на градския ни стадион „Севтополис“, под лъчите на съботното ярко слънце и обедна жега. Първите 45-ет минути предложиха равностойна игра и малко положения за попадения, имаше много пасове и движение на отлично подготвения терен. В самия край на полувремето опитният Иван Чергев при самостоятелна атака откри с красиво попадения с левия крак. През вторите 45-ет минути се видя по-силна игра от домакините, които търсиха повече победата в проверката, като десетина минути преди края Мартин Маринов се възползва от грешка на защитата на „Ямбол 1915“ и вкара за крайното 2:0. Преди това енергичният Ивелин Илиев тресна напречната греда, а гостите по идентичен начин с удар в гредата пропуснаха в края дузпа.

В стартовия състав отборът ни започна с новото попълнение от „Берое 2“ /Стара Загора/- Никола Минков.

На вратата отново бе Михаил Михайлов, Иво Иванов (капитан), Димитър Димитров, Надим Ангелов, Ивайло Димитров, Стоян Иванов, Алекс Попминчев, Пламен Колев, Иван Чергев, Николай Георгиев, Георги Христов (вратар), Диан Овчаров, Енгин Махмуд, Денчо Кършаков, Ивелин Илиев, Вангел Димитров, Мартин Маринов.