Първа контрола за „Розова долина“, със силна игра и минимална загуба – Видео

20 футболисти на представителния ни мъжки футболен „Розова долина“ играха в първата контрола за лятото, в която „Саяна“ /Хасково/ победи с минималното 1:0 на „Севтополис“ след равностойно първо полувреме и силни втори 45-ет минути за домакините. Проверката бе изключително полезна за тима ни, след добра игра на градския стадион.

„Розите“ играха спокойно и предпазливо първо полувреме, а гостите разчитаха на контраатаки, пред вратата на Михайлов.

Вангел Димитров и Стоян Иванов с удари извън пеналтерията опитаха да открият резултата в съботния ден за казанлъчани. На отлично подготвения терен при хладното лятно време, „Розова долина“ се оттегли при нулево равенство на почивката.

Силна и динамична игра с много положения за попадения видяха стотината фенове на футбола в Казанлък. Момчетата на Наско Апостолов надиграха гостите от Хасково, а с пропуски се отличиха Иван Чергев и Пламен Колев, който нацели и гредата на „Саяна“.

В събота /15 юли/ приемаме отново в Казанлък тима на  СФК „Ямбол 1915“, във втората ни контрола за лятната подготовка.

Състав на „Розова долина“: Михаил Михайлов (вратар), Иво Иванов (капитан), Енгин Махмуд, Димитър Димитров, Ивайло Димитров, Стоян Иванов, Росен Земеделски, Стоян Вергиев, Мартин Маринов, Вангел Димитров, Ивелин Илиев.

През второто полувреме в игра влизат: Пламен Колев, Алекс Попминчев, Николай Георгиев, Иван Чергев, Надим Ангелов, Диан Овчаров, Денчо Кършаков, Петър Райчев (вратар).