Преди местното дерби с Карлово, „Розите“ потренираха с Карнобат!

Казанлъшкият „Розова долина“ без проблем надделя в домакинския си мач от Трета лига над „Карнобат“ с 4:1. Точен за „Розите“ след 18 минути игра бе Венцислав Иванов, който остана „очи в очи“ с вратаря на гостите и успя да го финтира и насочи топката в левия ъгъл на вратата. След още толкова минути гостите отбелязаха почетно попадение след силен и плътен удар на Енгин Мустафа. След минута отново Венци Иванов с глава красиво „прехвърли стража“ на гостите за 2:1, а след три минути вкара третия си гол в двубоя от 28-ия кръг на Югоизток.

Тук пролича и добрият тандем на отбелязалия „хеттрик“ Иванов и Ники Георгиев-„Ниньо“. Казанлъшкият тим игра смело, без напрежение, с много комбинативна игра и още пропуски за попадение. В 53-та минута, 4-ката на „Розите“ отбеляза четвъртото и последно попадение в срещата и финализира очакваната втора поредна победа на стадион „Севтополис“. Именно на градския ни стадион приемаме на 13 април от 17 часа „Левски Карлово“ в дербито на „Розовата долина“.

До този двубой сме 7-ми с 44 точки от 20 клуба в „Трета лига“ на Югозток.