Пета поредна победа за „Розите“- Видео

„Розова долина“ надигра Локомотив II (Пловдив) с 5:2 на стадион „Севтополис“ в Казанлък. Още във втората минута гостите поведоха с гол на Мартин Хайдаров. Мартин Маринов (на снимката) изравни в 20-ата. Почти веднага Монир Ал Бадарин направи обрат и домакините на свой ред поведоха. Венцислав Иванов реализира трето попадение за „Розова долина“, секунди преди почивката. Мартин Маринов и Николай Георгиев вкараха на свой ред в 57-а и 65-ата минута за пълната доминация на казанлъшкия тим в срещата от 31-и кръг на Югоизточната Трета лига. В 77-ата минута Даниел Маджаров от състава на „Локовотив“ вкара второто попадение за своите в мача.

Тази събота, 27 април, „Розите“ гостуват на „Димитровград – 1947“.