Лазар Илучев и Ивайла Кочешева „позлатиха“ „Киара-Н“ на турнир в Пазарджик

Много добро представяне направиха танцовите дуети от клуб „Киара-Н“ на приключилия в Пазарджик турнир по спортни танци, генерална репетиция за предстоящия в началото на юли държавен шампионат в Пловдив. Водени от своите треньори – Николай Тенев и Антония Грозева, казанлъшките състезатели спечелиха общо три медала.

Лазар Илучев и Ивайла Кочешева победиха при Юноши клас 15 С „латиноамерикански“ и „стандартни танци“, а най-малката двойка на клуба – Даниел Попов и Ванина Димитрова се класираха на 5-то мяста на финала в клас 11Е. В турнира танцуваха и две момичета до 15 години в категорията латиноамерикански танци. Ева Касева завоюва два бронзови медала, а Ивайла Захариева се класира на две пети места.

Състезанието бе организирано от Община Пазарджик в партньорство с „Младежки спортен клуб Пазарджик спортува“, БФКСТ и Клуб по спортни танци „ИМПУЛС“.