Класически губим в областното дерби

Отборът на „Верея“ /Стара Загора/  очаквано се наложи с 3:0 над  ФК „Розова долина“ /Казанлък/  в двубой от 11-ия кръг на Югоизточната „В“ група. След нулево първо полувреме тимът от Стара Загора успя да реши мача само за 5 минути на  кокетния стадион „Трейс Арена“ в квартал „Кольо Ганчев“ в областния град. В 50-ата минута Захари Димитров вкара „дежурното“ си попадения за 1:0. Пет по-късно Людмил Киров удвои от дузпа. Крайното 3:0 бе оформено от казанлъчанини -Емил Рачев след асистенция на Пламен Колев. Треньор на вратарите е казанлъшката „легенда“-Кольо Петков. „Верея“ е на 2-о място с 26 точки и е само на една зад лидера „Мастер“/Бургас/, който е и с мач повече. „Розите“ приемат пловдивския „Спартак-С 94“ в събота от 14,30 часа и са на 12-та позиция с актив от 10 точки /след 10 мача и три победи,едно реми и 6 загуби/, и негативен голов пасив от 11 към 17 попадения.