Казанлъшкият „Розова долина“ с ценно реми, сред лидерите в групата e!

„Розите“ взеха точка след 1:1 на стадиона в Хасково от местния „Саяна“, след равностоен двубой от отложения 8 кръг в Трета лига. Казанлъчани откриха след корнер изпълнен технично от Ивелин Илиев и в 62-та минута с глава Надим Ангелов направи 0:1 край „Ямача“.

Последваха безсилни и слаби минути за хасковския тим, а груба грешка на арбитрите доведе до изпълнение на ъглов удар. В 74-та минута Христо Христов от „Саяна“ изравни за крайното 1:1 след плътен и силен удар във вратата на завърналия се Димитър Иванов. Именно последният спаси ефектно и със самочувствие попадение във вратата си, след като играч от хасковския тим излезе срещу вратаря ни в първата част.

„Равностоен мач, след статични положения „паднаха“ головете. Имаме претенции, че нямаше ъглов удар за домакините, но и това е част от играта. Добре „стояхме“ на терена, тук в Хасково доста отбори ще губят точки. След силна дефанзивна игра и тактически правилна, успяхме да вземем точка. Играхме без опитните и енергични Калоян Петров и Венцислав Иванов, ако си „вземем“ поне трите мача до края ще „зимуваме в тройката“, коментираха след поредното гостуване и спечелени точки от щаба на стадион „Севтополис“.

„Розова долина“ игра в следния титулярен състав за гостуването в Югоизточната Трета Лига:

Димитър Иванов, Сюнетчиев, Валентин Иванов, Илиев, Иво Иванов-капитан, Кольо Чахов, Маринов, Ангелов, Цветан Чахов, Стоян Иванов, Колев.

В 17-ия кръг при „аматьорите“ на 12 ноември в събота от 14,30 часа ни гостува в Казанлък тимът на ФК „Борислав-2009“ – Първомай.