Казанлъшките момичета са първи в турнира на регион „Странджа“

След четири победи от по 3:0, без загубен гейм, тимът на „Казанлък Волей“, момичета 2002/2003 г., оглави класирането в група А на турнира за регион „Странджа“, провел се в Казанлък през почивните дни (2-3 декември). Възпитаничките на Миглена Стрезова се класират директно за пролетния регионален турнир, заедно със съставите на „Яворов“ Чирпан и „Берое“ Стара Загора, които са втори и трети в казанлъшкото състезание. На четвърто и пето място останаха „Тунджа“ Ямбол и „Сливен“, които отпадат от следващия етап на надпреварата. Още три отбора от регион „Странджа“, играли в Бургас, домакин на турнир на група Б, се класираха за пролетния турнир. В този поток играха „Арда“ Кърджали, ВК „Ропотамо“ Приморско, „Раковски“ Димитровград, „Дея спорт“ Бургас, „Айтос“ и ВК „Бургас 2009“.