Груба игра и контузии извадиха трима от футболистите на „Розова долина“ от мача с „Борислав“

„Розова долина“ победи ФК „Борислав 2009“ Първомай с 2:0 в среща от 23-ти кръг на футболното първенство на Трета лига Югоизточна група. Първото попадение падна в 15-та минута, като след меле в наказателното поле на гостите, Владислав Калайджиев откри резултата. В 28-та Емил Рачев добави за 2:0.

Малко положения, слабо съдийство и груба игра на футболистите на „Борислав“ белязаха срещата, която принудително напуснаха двамата голмайстори на „Розова долина“ и вратарят Павел Колев, който получи удар в главата. Калайджиев вероятно ще бъде аут от отбора за дълго, тъй като травмата му е сериозна, съобщиха от клуба. Заради раните по главата, възможно е и вратарят Колев да не в състояние да играе в следващия кръг, на 5 април, когато гостуваме на „Верея“ в Стара Загора.

След 23 кръг класирането на Трета лига Югоизточна група оглавява „Загорец“ с 54 точки. Следват „Марица“ с 51 т. и ОФК „Карнобат“ с 50 т. „Розова долина“ запазва четвъртото си място с 49 точки.