В очакване на финала за Купата, сезонът завърши с точка

В последен двубой за сезон 2020/2021 на Югоизточната Трета лига „Розите“ завършиха миролюбиво 0:0 с тима от Хасково. След четири греди, равностоен двубой пред многобройните казанлъшки фенове на стадион „Севтополис“, ФК „Розова долина“ е четвърти в Югоизточната Трета лига. В последния двубой за сезона в игра не влязоха като титуляри много от футболистите, доказали се в мачовете, а игрови минути натрупаха резервите на отбора.

От 34 мача, 18 участника в потока, тимът на Казанлък постигна 18 победи, 8 равенства и записа само 8 загуби, при голова разлика 66:47.

Най-важният мач за сезона предстои – на 5 юни в Пазарджик съставът ни ще играе във финала за Купата на АФЛ. Очаква се клубът да осигури автобуси за феновете, които ще подкрепят отбора на стадион „Георги Бенковски“.