Васил Чилов: Въпреки трудностите, продължаваме да се развиваме, чакаме резултатите – ВИДЕО и СНИМКИ

Девойки до 20 г. на Волейболен клуб „Казанлък“ посрещнаха в Казанлък лидера на региона „Берое“ Стара Загора, от когото загубиха с 0:3 гейма четвъртия си мач от началото на първенството. В следващата среща, последна за есента, младият ни състав, воден от Васил Чилов, гостува на „Загорец“ Нова Загора. Двубоят е на 3 декември. Предстоят мачове и за по-младите ни състезателки в школата – младша възраст и прекадетки. Именно от прекадетки е съставен отборът на старшата възраст, който тази година мери сили с „каките“ от шампионата на региона. Обиграването на младите ни кадри срещу превъзхождащи ги на години съпернички е основната ни цел в първенството, коментираха от щаба.

На фона на възрастта на децата, резултатът днес срещу „Берое“ бе очакван, коментира Васил Чилов след финала на мача в спортна зала „Багира“. От „Казанлък Волей“ благодариха на темпераментната ни публика, която продължава да идва на мачовете, за да подкрепя децата от школата.