Александър Алексиев завърши осми в Румъния

Мъглижкият колоездач Александър Алексиев отново е в Топ 10 на силен международен тур, този път – в Румъния след приключилата Обиколка на Бихор в Румъния. Състезателят на „Несебър“ и капитан на отбора е само на 1:27 мин. от победителя в силното състезание – Родолфо Торес /Androni/. Осмото място за Алексиев в Обиколката е поредно доказателство, че колоездачът ни продължава с блестящите си изяви на шосе в сезона.

В крайното индивидуално класиране Иван Мухтаров е 96-ти, а останалите от Казанлък са след 100-то място. Петър Чавдаров финишира с 116-та позиция в тура, а Онур Татар е 123-ти.

Следващото по-сериозно изпитание на несебърци това лято е участие в още една обиколка на Балканите – на територията на Сърбия, в средата на юни.