„Розова долина“ взе победата над „Асеновец“ с минималното 1:0

В среща от 24-ти кръг на първенството в Югоизточната В група ФК „Розова долина“ записа победа с 1:0 над 8-мия в подреждането „Асеновец-2005“ Асеновград. Попадението за домакините реализира Емил Рачев в 36-та мин. от 20-метров удар. Футболистите на „Розова долина“ пропуснаха да реализират и немалко положения, които можеха да направят резултата доста по-изразителен. Рачев, Григор Георгиев, Пламен Колев, Кристиян Петров, Петко Георгиев, Николай Стоичков и Атанас Апостолов имаха възможност да увеличат преднината на „Розова долина“ в срещата, но до втори гол така и не се стигна. В последните 25 минути на второто полувреме „розите“ играха и с човек повече, след червен картон, изкарал извън терена футболист от гостуващия тим.

Очаквайте подробности и коментари от стадион „Севтополис“!