ПХГ „Св. Св. Кирил и Методий“ с отлично представяне в общинските ученически игри по лека атлетика

С множество награди са учениците на ПХГ „Св. Св. Кирил и Методий“ от общинското първенство по лека атлетика, което бе и последното от състезанията за годината за казанлъшките училища на местно ниво.

В бягането на 400 метра победител е Косара Костова от 9 в клас, която заслужено получи златен медал за първото си място. Радослав Велев от 9 б клас завоюва два сребърни медала – на 100 и на 200 метра. При щафетата 4×100метра девойките 11-12 клас на ПХГ „Св. Св. Кирил и Методий“ са с бронзовите медали.

В крайното класиране отборът на девойките (Косара Костова, Ивона Близнакова, Димона Узунова, Румяна Гешева, Мелина Старчева, Силвет Чобанова, Габриела Иванова и Богомила Димитрова) спечели 3-то място.