Отборът на ОУ ,,Георги Кирков“ грабна победната купа на Общинското първенство по баскетбол при 5 – 7 клас за момчета

Шест училищни отбора от община Казанлък се включиха в надпреварата за купата на победителите в Общинското първенство по баскетбол във възрастова група 5 – 7 клас за момчета в залата на стадион „Севтополис“ в Казанлък. Финалните срещи днес определиха и победителите. Финалът за първото място между отборите на ОУ ,,Георги Кирков“ и ОУ ,,Никола Й.Вапцаров“ беше много емоционален и завърши с категоричен резултат 106:66 в полза на Кирковци. Третото място завоюва отборът на момчетата от ОУ ,,Мати Болгария“, които изиграха всички свои срещи с много хъс за победа.

Индивидуална грамота за най-добър реализатор беше връчена на Димитър Клисуров от ОУ ,,Никола Й.Вапцаров“.

Във възрастова група 5 – 7 клас за момичета се състезаваха отборите на ОУ ,,Мати Болгария“ и ОУ ,,Кулата“. Победители в срещата станаха възпитаничките на ОУ ,,Мати Болгария“.

Поздравления за смелостта и борбеността на момичетата!

Победителите бяха наградени с купи и грамоти от организатора Община Казанлък.

Благодарим за участието на всички отбори, на съдиите и на приятелите на спорта, които ги подкрепяха в залата на стадион ,,Севтополис“!