„Казанлък“ спечели гейм срещу ЦСКА, но не и мача

Волейболистките на ЦСКА записаха десета победа в първенството, след като в мач от 17-ти кръг, игран в зала Васил Симов, се наложиха с 3:1 (22:25, 25:16, 25:18, 25:18) над „Казанлък Волей“. Волейболистките от Казанлък имаха своята силна първа част от мача, която завърши при 25:22.
Проблеми в посрещането, обаче позволиха на ЦСКА да направи разлика във всеки един от следващите геймове и да спечели три точки.
За“Казанлък“ най-резултатният състезател Веселина Григорова реализира 15 точки (2 аса, 1 блокада, 38 % в нападение).
В следващия 18-ти кръг на 20 -ти февруари в 18:00 „Казанлък“ посреща лидера при жените „Левски“ София. След вчерашната си загуба, казанлъчанки са отново четвърти, вече с десет точки след третите -съставът на ЦСКА. С 45 точки в класирането Сините се откъснаха много над съперниците си по пътя към спечелване на шампионската титла за сезона в женското първенство.  „Марица“ Пловдив заемат второто място с 38 точки, а ЦСКА са трети с  31 точки.