„Казанлък“ завърши с четвърто място в коледния турнир на Скаут лигата

Момичета до 14 г. на ВК „Казанлък“ загубиха от „Левски“ спора за третото място от четвъртия турнир на Скаут лигата, който приключи в София. Сините записаха трудна победа над съперничките си с 2:0( 25 : 25 ) ( 25 : 20 ). На финал играха ЦСКА и „Арда“ Кърджали“, като дебютанта в турнира „Арда“ успя да вземе победата при тригеймова битка и резултат от 2:1.
Двата нови отбора в състезанието – „Арда“ и „Казанлък Волей“ бяха от изненадите на коледния турнир, като намериха място във финалната фаза на надпреварата.
В първия полуфинал от надпреварата се противопоставиха отборите на Левски и ЦСКА, а във вторият- новаците от Кърджали и Казанлък.
Преди това, воденият от Миглена Стрезова отбор оглави предварителна група В. Тимът на Казанлък стана първенец,след като постигна две победи над ЦСКА и над „Локомотив“ с 2:0 гейма и отстъпи на „Славия“ с 1:2 гейма.