Възпитаниците на Боян Нейчев спечелиха турнира за Купа „Роза“

При хубаво време и пълни трибуни премина ежегодният турнир по Купа „Роза“, организиран от ФК „Розова долина“,с финансовата подкрепа на Община Казанлък. 8 отбора, деца родени след 1 януари 2003 г., участваха в надпреварата, провела се по правилата на Футбол 7. Три от тях представяха домакините с треньори Боян Нейчев и Красимир Костадинов. Четвърти казанлъшки състав в съревнованието бе представител на „Арена“ Запад.
След оспорван финал между състав „Розова долина“1 и „Сините камъни“ Сливен при 2:2 се стигна до изпълнение на дузпи. След 5:4 в полза на възпитаниците на Боян Нейчев, казанлъчани спечелиха турнира.
Трети остана отборът на ФК „Хасково“ . След тях са децата на „Арена Запад“, „Чирпан“, „Розова долина“ 2, „Розова долина“ 3 и „Атлетик“ София.
Призът за най-добър треньор грабна наставникът на малките „рози“ Боян Нейчев. Най-добър голмайстор е хасковлията Васил Василев. Двама от Казанлък взеха индивидуални награди. За най-добър вратар бе определена Силвия Кефалова, а най-добър млад състезател стана Георги Чорбаджийски. Най-техничен състезател е Христо Димов от ФК „Чирпан“, а най-добър защитник – Алекс от „Сините камъни“.
Класиралите се на първите три места получиха купи, медали и грамоти. Организаторите предоставиха екипи за всички участници.