„Верея“ с успешна контрола, побеждава „Розова долина“ с 2:0

ФК „Верея“ записа победа с 2:0 над „Розова долина“ в контролна среща, която се игра на изкуствения терен на „Трейс Арена“. Старозорци реализираха двете си попадения още в първото полувреме и направиха доста пропуски пред казанлъшката врата, съобщава сайтът на футболния клуб Fcvereya.bg. Резултатът за „Верея“ набъбва в 29 – та минута, след като Джунейт Яшар стреля към вратата, а Ангел Костов, доскоро в състава на казанлъчани, центрира за 1:0. В 37 – та минута Яшар вкарва втория гол. В последната минута на първата част защитникът на гостите Милен Христов отправя опасен удар от фаул, но вратарят Вълков отбива топката. След почивката двата отбора правят доста смени и положения пред вратарите липсваха, разказват статистиците на мача.

За контролата в Стара Загора ФК „Розова долина“ игра в състав: Александър Петрунов, Петко Георгиев, Боян Нейчев, Мартин Петров, Милен Христов, Станислав Биртанов, Иван Цанков, Николай Стоичков, Кристиян Петров, Григор Георгиев, Янко Енчев (Цветан Тодоров, Валерий Кехайов, Пламен Колев, Михаил Лалев, Николай Георгиев, Николай Цанков, Камен Петков)