Юношески контроли във ФК „Розова долина”

Ds olil

Юношите младша и старша възраст на ФК „Розова долина“ изиграха в четвъртък своите контролни срещи с връстниците си от ФК „Стара Загора“, като съставите и на двете футболни школи си съперничат за първото място в областната група. Юношите старша възраст на „Розова долина“ извоюваха победа с 2:1, като голмайстори за казанлъчани са Живко Паричков и Диан Колев. При младшата възраст се получи обратния резултат- загубихме с 1:2 на стадиона в Казанлък. Част от футболистите на този състав участва в срещата на юношите-старша възраст и умората също повлия на темпото в играта, а и с това и на крайният резултат, обобщи представянето на възпитаниците си треньорът Антим Паральов. „Получиха се равностойни срещи, имаше добро съдийство в лицето на казанлъчанина и бивш футболист на „розите“ Мариан Господинов, продължаваме напред с последни контроли преди първите официлни мачове“, коментира Паральов. От 14.00 часа в Крън, в неделния ден, юноши-старша възраст на „Розова долина“ ще гостуват на мъжете от „Елтимир“.