След три победи губим с класическото 3:0

Ds olil

Първа загуба от последните три мача с 3:0 записаха  футболистите на“Розова долина“ Казанлък. На стадион „В.Левски“ домакините от „Левски“ Карлово разгромиха казанлъчани с класическото 3:0. В 55-тата минута защитникът на казанлъчани Бекташ Али извърши нарушение в наказателното поле при което получи втори жълт картон, респективно червен и дузпа за домакините. Опитният Стоян Димитров от „Левски“ реализира за 1:0, а след около 10-тина минути от над 30 м. прехвърли вратаря на казанлъчани Златко Костадинов за 2:0. След още 10 мин. последва колективна грешка на защитата ни. Капитанът Боян Нейчев изтърва топката и отново Димитров реализира за крайното 3:0. Домакините от Карлово записаха своята първа победа и реализираха три попадения, колкото имат в деветте мача до сега.

За „Розите“ пропуснаха да отбележат Николай Архипов, Христо Ангелов, Ахмед Фаиков и Асен Асенов.

В сряда от 15.30ч. приемаме на стадион „Севтополис“ отбора на „Ботев“ Гълъбово в първия кръг за Купата на аматьорската футболна лига.