Слаб мач,малко публика…

Ds olil

Отборът на  “Ботев” /Гълъбово/  се наложи с 3:1 над “Розова долина”  като гост в Казанлък в двубой от 19-ия кръг на Югоизточната „В“ група. “Ботев” стигна до успеха без особени проблеми след кадровите промени на „Севтополис”. В 15-ата минута Иван Винков откри резултата след грешка на капитана и играещ помощник-треньор Боян Нейчев. Шест минути по-късно Валентин Кьосев реши срещата с втори гол за гълъбовци след отново персонална грешка на  Христо Терзиев. В 70-ата минута Мартин Жеков от пряк свободен удар направи резултата класически след нарушение на Николай Цонков. Минута преди края на срещата капитанът на „Розова долина”  Нейчев вкара почетното попадение от дузпа,след нарушение  срещу дебютанта Григор Георгиев. Последният направи пропуск преди това,а Тонислав Терзиев след близо час игра не реализира сам срещу вратаря на гостите.Последните с момчета и от местната школа можеха да вкарат поне още толкова попадения във вратата ни след фрапиращи пропуски. Казанлъчани изиграха един от най-слабите си мачове в групата,а в тима  ни по различни причини не играха Бекташ Али,Милен Христов,Николай Стоичков,Христо Паричков,Пламен Стоянов,Ахмед Фаиков,Христо Ангелов,ВладиславКалайджиев и Венелин Братанов.Последните след травми,лични проблеми или  след  решение на старши треньора Даниел Христов не играха в дебютния за годината в Казанлък мач.”Розите” пред отново обидно малко публика-над 100 души играха така: Костадинов,ХристоТерзиев,НиколайЦонков,Нейчев,Иванов,Николай Архипов,ПламенКолев,Асенов,Славов,Георгиев,Даниел Танев и Тонислав Терзиев.След  липса на попадение от игрова ситуация близо 180 минути,следващата събота гостуваме на един от лидерите „Хасково 2009”.